Јавни позив за Еразмус+ размјену студената у 2021/22
На сајту Универзитета у Бањој Луци објављен је јавни позив за Еразмус+ размјену студената у зимском семестру академске 2021/22. године на сљедећим партнерским институцијама:
- Политехнички институт у Бежи
- Универзитет у Болоњи
- Универзитет у Гранади
- Хеленски медитерански универзитет на Криту
- Масариков универзитет у Брну
- Универзитет у Рејкјавику
- Универзитет Сантијаго де Компостела
- Универзитет Св. Кирило и Методије у Великом Трнову
- Универзитет Ка Фоскари у Венецији
- Универзитет у Кадизу
- Варшавски универзитет животних наука
- Универзитет у Београду
Вијест је доступна на адреси:
Објављено 11.03.2021. у 08:05 часова